Auto-Gaz Adres
montaż serwis cenniik raty mapka galeria inne usługi
 
» AGCentrum/Autronic/Zenit

AGC od momentu swojego powstania ponad 10 lat temu, współpracuje z firmami włoskimi, których tradycje związane z zasilaniem gazowym sięgają lat 70-tych. Dzięki stałym kontaktom z producentami instalacji LPG firma śledzi ich ewolucję, promuje i rozprowadza tylko najlepsze produkty. Przenosi na nasz rynek wszelkie pomysły i innowacje pozwalające poprawić jakość montowania instalacji oraz jakość samych urządzeń.

Na rynku polskim współpracują z wieloma firmami zyskując doświadczenie i coraz większą świadomość w dziedzinie autogazu. Zmieniające się w roku 2000 przepisy spowodowały większe zapotrzebowanie na elektronikę oraz instalacje LPG zapewniające najwyższą skuteczność i jakość pracy samochodów zasilanych gazem. Aby sprostać tym wymaganiom firma podjęła bezpośrednią współpracę z jednym z największych włoskich konstruktorów urządzeń elektronicznych, przeznaczonych do adaptacji gazowych układów zasilania firmą AUTRONIC. Współpraca ta pozwala im na korzystanie z wszelkich nowości oraz obniżanie cen najwyższej jakości systemów elektronicznych.

Firma posiada własną homologację Ministerstwa Infrastruktury na montaż instalacji LPG i CNG. Prowadzą doradztwo techniczne oraz szkolenia, które jest niezbędne przy wprowadzaniu nowych systemów zasilania gazem.

www.agcentrum.com.plPrzy obecnej różnicy w cenie benzyny i gazu LPG montaż instalacji gazu w samochodzie daje duże oszczędności zobacz


Typ instalacji odpowiedni dla danego samochodu jest uzależniony od rodzaju silnika zobacz
 
Marys, Łódź 93-458, ul. Wędkarska 18, tel. (42) 680 10 54, kom. 608 622 229, Email

Fundacja Dom w Łodzi