Auto-Gaz Adres
montaż serwis cenniik raty mapka galeria inne usługi
 
» KME

Spółka pod firmą "KME" powstała w roku 2003 i przejęła całość działań PPHU "KME" Marek Kuklis. Firma działa na rynku samochodowych urządzeń elektronicznych od 1992 roku.

Zakres działania KME obejmuje:

  • projektowanie urządzeń elektronicznych
  • produkcję urządzeń elektronicznych
  • produkcję urządzeń mechanicznych (obrabiarki i tokarki CNC)
  • produkcję wiązek elektrycznych (automaty firmy Komax)

Firma KME działa w dziedzinach samochodowych instalacjach gazowych oraz diagnostyce samochodowej.

Flagowy produkt w dziedzinie diagnostyki samochodowej "Diagnoskop" zdobył Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Motorshow 2001.
W roku 2002 uzyskaliśmy homologację na zgodność z Regulaminem nr 67.01 Europejskiej Komisji Gospodarczej ONZ dla naszych przełączników zasilania benzyna/gaz oraz mikroprocesorowego systemu regulacji składu mieszanki gazowo-powietrznej.
Po wdrożeniu systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000 firma będzie się starała o kolejne certyfikaty umożliwiające znalezienie się ze swoimi produktami na rynkach europejskich.

W roku 2004 powstał przełomowy produkt: system sekwencyjnego wtrysku gazu Akme (ze steronikiem DIEGO), który jest praktycznie pierwszym polskim produktem tego typu, homologowanym i wdrożonym do produkcji.

Produkty KME zyskały uznanie w oczach najbardziej wymagających klientów z wielu państw: Australii, Kanady, USA, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii.

W 2006 roku firma otrzymała Medal Europejski za sekwencyjny wtrysk gazu (DIEGO/G3).

Instalacja gazowa z produktami firmy KME spełnia rygorystyczne normy emisji spalin EURO/III/IV/V oraz normy ONZ E67.01/E110. W 2006r. KME otrzymało prestiżową nagrodę „Kryształowy Liść Dębu” za najbardziej ekologiczny system na rynku polskim.
Diego G3 znalazł się również wśród nagrodzonych produktów na warszawskich targach LPG & CNG Show w lutym br. Otrzymał nagrodę INPRO 2010 dla najciekawszych produktów LPG.

Firma KME produkuje również reduktory (SILVER, GOLD) do sekwencyjnych systemów wtrysku gazu.

www.kme.com.plPrzy obecnej różnicy w cenie benzyny i gazu LPG montaż instalacji gazu w samochodzie daje duże oszczędności zobacz


Typ instalacji odpowiedni dla danego samochodu jest uzależniony od rodzaju silnika zobacz
 
Marys, Łódź 93-458, ul. Wędkarska 18, tel. (42) 680 10 54, kom. 608 622 229, Email

Fundacja Dom w Łodzi